מידע אודות פסוריאזיס

מהי מחלת הפסוריאזיס?

פסוריאזיס הינה מחלת עור כרונית, המתבטאת בהופעת נגעים אדמוניים המכוסים בקשקשת עבה ולבנה על גבי שפת הגוף. ניתן לראות שמחלת הפסוריאזיס בד"כ מופיעה בין אנשים בגילאים 20-40. כ-2% – 3% מהאוכלוסייה סובלים ממחלה זו אך למרבה המזל לוקים בה באופן קל. המחלה מופיעה הן אצל גברים והן אצל נשים. מחלת הפסוריאזיס מלווה לעיתים בגרד ואיננה מדבקת.

מהם הסימנים לפסוריאזיס?

המיקום האופייני של הנגעים הינו לרוב במרפקים, בברכיים ובעור הקרקפת. למרות זאת לעיתים במקרים מיוחדים יופיעו נגעים גם באזורי המפשעה, כפות הידיים, כפות הרגליים ובשאר חלקי הגוף. מחלת הפסוריאזיס איננה מחלה מדבקת ולעיתים הינה מלווה בגרד.

מהם הגורמים להופעת הפסוריאזיס?

סיבת המחלה איננה ידועה, אך מדיווחים של כ- 10% מהחולים, אחד מבני משפחתם סובל מפסוריאזיס, לכן מניחים שאחד הגורמים הוא תורשה.

כיצד מטפלים בפסוריאזיס קלה עד בינונית?

את מחלת הפסוריאזיס לא ניתן לרפא לחלוטין אך ניתן להקל על הסימפטומים באמצעות טיפולים שונים. ישנן משחות מתאימות היכולות להעלים את הנגעים אצל רוב החולים הסובלים מפסוריאזיס בשלב זה.

כיצד מטפלים בפסוריאזיס מופשטת?

הטיפול בפסוריאזיס מופשטת מתחלק לשני טיפולים עיקריים: הטיפול הראשון הוא טיפול בשם פוטותרפיה אשר בו החולה נחשף לאור בתדר העל סגול, בשיטה זו משיגים הפוגה במחלה לאחר כ-10 טיפולים. הטיפול השני הוא שילוב של מריחה בזפת ומשחות עם סטרואידים, והטיפול השלישי הוא חשיפה לשמש באזור ים המלח כמספר שעות בכל יום. שיטה זו לרוב בעייתית עקב שינויים במזג האוויר באזור ים המלח בתקופת החורף.
כדאי לזכור כי הטיפולים בים המלח וטיפול הפוטותרפיה כרוכים בסכנות הדומות לחשיפת יתר לשמש.

האם ניתן לרפא כליל את מחלת הפסוריאזיס?

למרבה הצער התשובה היא לא. עדיין לא נמצאה תרופה היכולה למנוע באופן קובע את הופעת הפסוריאזיס.
באמצעות טיפול ארוך ונכון ניתן להעלים את הנגעים לפרקי זמן ארוכים של חודשים עד שנים. חשוב מאוד להתאים את הטיפול לחומרת המחלה ולהתמיד בו גם כשיש מעט מאוד נגעים. טיפול סדיר במחלה כשהיא על "אש קטנה" עשוי למנוע את החרפתה בעתיד.

הפתרון הטבעי של PsiRelax
PsiRelax לרכישת

הטיפול בקרם יקל על התבטאות הסימפטומים בעור כגון: הורדת קשקשת, צמצום הנגעים האדמוניים, מניעת גירוד ואיחוי סדקים. שימוש בקרם יקטין במידה משמעותית את התפרצות המחלה ויזרז את מהלך ההחלמה של העור ובכך ישפר את חיי המטופל. הקרם מבוסס על שילוב ייחודי של צמחי מרפא ושמנים טבעיים בעלי תכונות תרפויטיות. הטיפול מבוסס על שימוש יומיומי בקרם.

PsiRelax הוכח במחקר קליני רפואי לפי כללי ועדת הלסינקי

הקרם PsiRelax נבדק והוכח במסגרת מחקר קליני לפי כל כללי ועדת הלסינקי. המחקר בוצע על ידי פרופסור ארנון כהן, ד"ר יוסף שירי וד"ר אסי סיקוראל ,רופאים מומחים לבעיות עור ובעלי מוניטין בתחום המחקרים הקליניים, ובחסות בית החולים "מאיר" בכפר סבא.

מסקנות המחקר: יעיל, בטוח וללא תופעות לוואי. תוצאות המחקר : 73% הצלחה קלינית- אחוז גבוה מאוד בתחום!

הקרם PsiRelax פותח עם חזון לייצר פתרון המורכב משילוב ייחודי של צמחי מרפא טבעיים ושמנים והוכח כמקל על הסימפטומים של מחלת הפסוריאזיס.
מסקנות המחקר המלאות הוצגו בכנס השנתי של האגודה הישראלית לדרמטולוגיה ורפואת מין שנערכה ביוני 2010.
הקרם Psirelax מאושר על ידי משרד הבריאות הישראלי לטיפול בפסוריאזיס.

יתרונות הקרם PsiRelax
  • נספג במהירות

  • מקל במהירות על תחושת הגרד

  • מצמצם את השטח הנגוע 

  • מחזיר לעור את צבעו הטבעי 

  • מגמת שיפור מורגשת תוך שבוע מתחילת הטיפול

  • ללא סטרואידים או קורטיזון

  • ללא חומרי צבע ובישום

  • ללא מניעה של חשיפה לשמש

  • ניתן לשימוש בכל אזורי הגוף כולל פנים, קרקפת ואברי מין

הקרם הינו הדרך הבטוחה והטבעית לשיפור מצב הפסוריאזיס- שילוב ייחודי של מרכיבים טבעיים בעלי יעילות קלינית מוכחת